1 tétel
MEISSENI KÁLYHA 1900-1920 Mária üveges ajtóval
KESKENY FAZON!
150.000 HUF
416.02 USD
néptáncos csizma
üveg figurák
kottát olvasó lány
liba játék
jelvény autó
porcelán gzhel
bika bronz szobor
zsolnay josephine
kastély bútor
alföldi szaturnusz
rovinj
foxi maxi
rézkarca
vadásztársaság
adox
meisseni kiöntő
izniki
zsolnay tányéróra
farmer szoknya
jelzett tányér
román baba
id vigyázó lászló
hattyúk tava
ezüst nyaklánc izraeli
horthy fénykép