Összes kategóriában

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

1.724 tétel
1. oldal / 40

Gyönyörű tűgoblen, díszes, arany paszpartus, aranyozott keretben Gyönyörű tűgoblen, díszes, arany paszpartus, aranyozott keretben
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
10.000 HUF 33.58 USD
Helyes, kis ékszertartó teknős, réz Helyes, kis ékszertartó teknős, réz
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
1.400 HUF 4.70 USD
Kasteel Maurick, Vught, szignós metszet, üveg mögött Kasteel Maurick, Vught, szignós metszet, üveg mögött
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
2.000 HUF 6.72 USD
Szép rézkarc, remek keretben Szép rézkarc, remek keretben
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

Szép rézkarc, remek keretben

Feltöltve: Tegnap, 20:55
3.000 HUF 10.07 USD
268 (?) éves metszet, certifikáttal 268 (?) éves metszet, certifikáttal
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

268 (?) éves metszet, certifikáttal

Feltöltve: Tegnap, 20:50
10.000 HUF 33.58 USD
Szignós rézkarc, Amszterdam, katedrális, remek keretben Szignós rézkarc, Amszterdam, katedrális, remek keretben
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
3.000 HUF 10.07 USD
Öreg nyomat a tenger gyümölcseiről, szép keretben Öreg nyomat a tenger gyümölcseiről, szép keretben
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
2.000 HUF 6.72 USD
Orosz festő aktja, vásznon, a hozzá illő kerettel, 60x70+keret Orosz festő aktja, vásznon, a hozzá illő kerettel, 60x70+keret
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
30.000 HUF 100.74 USD
Nehéz, nagy réz dombormű, méret jelezve, súlya kb.1,5 kg. Nehéz, nagy réz dombormű, méret jelezve, súlya kb.1,5 kg.
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
4.999 HUF 16.79 USD
Remek formájú art-deco szappan-, piperetartó, méret jelezve Remek formájú art-deco szappan-, piperetartó, méret jelezve
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
3.000 HUF 10.07 USD
Remek akvarell, keretben, azonnal falra helyezhető állapotban Remek akvarell, keretben, azonnal falra helyezhető állapotban
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
3.000 HUF 10.07 USD
Remek filcrajz, keretben, azonnal falra helyezhető állapotban Remek filcrajz, keretben, azonnal falra helyezhető állapotban
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
2.000 HUF 6.72 USD
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
7.999 HUF 26.86 USD
Peti János: Nimfák tánca az erdőben, tempera, nagy, de sérült Peti János: Nimfák tánca az erdőben, tempera, nagy, de sérült
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
40.000 HUF 134.32 USD
Szignós dombormű, ex-librissel, díszdobozban, Nowotarsky István Szignós dombormű, ex-librissel, díszdobozban, Nowotarsky István
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
2.799 HUF 9.40 USD
Jánosi Petra, szignós, számozott linómetszet, keretben, falra kész! Jánosi Petra, szignós, számozott linómetszet, keretben, falra kész!
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
4.499 HUF 15.11 USD
Jancsó Tibor: Karneváli maszk, 2011, festmény falapon Jancsó Tibor: Karneváli maszk, 2011, festmény falapon
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
4.999 HUF 16.79 USD
Csomor Lajos aranyműves kerámia kisplasztikája Csomor Lajos aranyműves kerámia kisplasztikája
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
4.999 HUF 16.79 USD
31 centis, 2,4 kilós réztál 31 centis, 2,4 kilós réztál
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

31 centis, 2,4 kilós réztál

Feltöltve: 2019. 10. 14. 21:23
6.999 HUF 23.50 USD
Elég régi ikerfestmény, saját, gyönyörű keretjükben, szignósak Elég régi ikerfestmény, saját, gyönyörű keretjükben, szignósak
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
40.000 HUF 134.32 USD
Gyönyörű, azonnal falra illeszthető festmény, akril lehet Gyönyörű, azonnal falra illeszthető festmény, akril lehet
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
7.999 HUF 26.86 USD
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
7.999 HUF 26.86 USD
Csókfalvy Raffay Sándor festménye, kartonon, 61x51+saját gyönyörű kerete Csókfalvy Raffay Sándor festménye, kartonon, 61x51+saját gyönyörű kerete
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
44.900 HUF 150.77 USD
Két kicsi, vélhetően orosz olajfestmény, 20x25 cm környékén, farostra Két kicsi, vélhetően orosz olajfestmény, 20x25 cm környékén, farostra
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
9.800 HUF 32.91 USD
Jó színvilágú tájkép , cca 45x70-es, szép keretben,   Ajándék!!! Olvass lent! -55% Jó színvilágú tájkép , cca 45x70-es, szép keretben,   Ajándék!!! Olvass lent!
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
19.210,- 8.645 HUF 29.03 USD
Csodaszép, nagy faintarzia a Halászbástyáról, Baka szignós Csodaszép, nagy faintarzia a Halászbástyáról, Baka szignós
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
10.000 HUF 33.58 USD
Szép öreg nénnye, 82x66, nagy olajfestmény faroston, Pilch Dezső szignóval Szép öreg nénnye, 82x66, nagy olajfestmény faroston, Pilch Dezső szignóval
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
14.500 HUF 48.69 USD
Két nagy, öreg litó, farostra rögzítve, jelzés nélkül, méret jelezve Két nagy, öreg litó, farostra rögzítve, jelzés nélkül, méret jelezve
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
9.499 HUF 31.90 USD
Magén István szignós olaj, faroston, bemutató keretben Magén István szignós olaj, faroston, bemutató keretben
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
16.000 HUF 53.73 USD
Bolmányi szignós absztrakt kórus, olaj, faroston, méret jelezve! Bolmányi szignós absztrakt kórus, olaj, faroston, méret jelezve!
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
13.500 HUF 45.33 USD
Olaj faroston, Patkó jelzéssel, középen karcos egy kicsit, méret jelezve Olaj faroston, Patkó jelzéssel, középen karcos egy kicsit, méret jelezve
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
18.000 HUF 60.44 USD
1 2 3 4 5 ... 40

44
44 80 98

Google+