9 tétel
Eladva: 2024. márc. 03. 20:003 licit
Eladva: 2024. márc. 03. 20:0058 licit
Eladva: 2024. márc. 03. 20:0412 licit
Eladva: 2024. máj. 14. 06:342 licit
Henry Kreis szignós pasztell festmény, eredeti, mutatós fa keretében (Kass Károly !), méret jelezve!
giorgio armani
erdei sándor
antik nyuszi
tunyogi
lóczy lajos
varrógépet
retro karácsonyfa égősor
tardi sándor
füles tálca
lengyel teáskészlet
bauscher
zöldüveg
hunor
cigarettapapír
marshall
tálka müzlis
moreau
jelzett üveg
férfi köves gyűrű
gyúpeckes
erdélyi hímzés
barokk tálca
kisrádió
szekfű
fejes gyula