3 tétel
Henry Kreis szignós pasztell festmény, eredeti, mutatós fa keretében (Kass Károly !), méret jelezve!
fischer kép
német cigarettatartó
alt wien tej kiöntő
cukorka gyűrű
arany ra
a jó gyermeknek
antik r��z
fatima szűz anya
franz werfel
régi karácsonyfa dísz esernyő
asztali óra 400
jellenetes
fajansz tányér kistányér
vintage parfüm nina ricci
bent
haját fonó lány
halabala bútor
porcelán kockás bögre
sterling ezüst rózsalánc
csók istván rézkarcok
pósfai
luftwaffe repülős
kar órák omega
kép akasztóval
peng 1942 1