vastag györgy
képkeret 40 x 50
ezüst desszertes
50 pence
1 gulden
kutyaszobor
fogantyú bakelit
kórusz rézkarc
svájci férfi karóra
smaragd drágakő
képes nyelvmester
virág gyertyatartó
halászati
teniszező
ezüstnyaklánc
mária ezüst medál
balaton akvarell
sinkó figurák
mdina
porcelán állat
réz páva
régi orsó
ideal
pot pourri
majolika posztamens