aranyozott nyakék
kristály színes
olajlámpás
faragott komód
max
klára
lehoczky jános
házivászon
gyógyszertári üveg
remekírók
fiumei
drasche kenguru
istennő
litkey
szerencse malac
tara
zsolnay pillangó teás
japán szobor
ezüst koponya
art deco mennyezeti lámpa
neobarokk kanapé
ütő
tiszti tőr
porcelán bili
pillangó porcelán