10 tétel
szuvenír
rézüst
fiókhúzó
töltény
franciakulcs
intarziás íróasztal
piros kerámia
paua
antik petróleum lámpa
zsolnay török jános váza
fenyő andor
kiöntő fehér
amerikáner
mz csésze
aquincum cica
malomkő
szerelmes
szőnyeg kék
rézkarcok
réz falikar
alföldi porcelán tányér
porcelán fej
erzsébet királynő
a gyűrűk ura
indián szobor