olaj vászon festmény deák
népi faragott tükör
homokozókészlet
magyarország állatvilága
gyűrű gyöngyházzal
arany gyűrű 61
kép réz keretben
utazási igazolvány
gondolás
évszámos kerámia
fehér p
herendi hamuz��
művészi szitanyomat
4066966
bodrogkeresztúr i
német cigarettatartó
antik asztali ra
kakasos óra
régi baba arany fülbevaló
régi zománcos kuglófsütő
német porcelán lovashintó
1961 bélyegnap
sárga arany brill gyűrű
furnérozott fa doboz
antik fehér aranygyűrű