4 tétel
bonnie tyler
b pengő unc
burma unc
holland rózsa
bordó ólomkristály pohár
hertay mária rézkarc
nagyvirágos váza
think
pénzláda
antik mandzsettagomb
tv láb
mécsestartó nyuszi
5 forint emlék
bényi lászló virágcsendélet
csokoládé figura
sérült asztal
meisseni kávés szett
mester levél
mayer alajos
antik medvék
zsolnay teáscsésze rózsás
usa quarter
villeroy ritkaság
gorka jelzett
tiktakwatch