20 tétel
Feltöltve: Tegnap, 14:28
39.800 HUF
109.99 USD
Biedermeier antik ökörszemes festmèny tükör keret àlló vagy fekő,kèpóra keret óra laparany videó is.
98.000 HUF
270.83 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 15:04
34.900 HUF
96.45 USD
Antik Florentin Faragott aranyozott képkeret keret tükör keret festmény Luxus. Álló vagy fekvő keret
99.000 HUF
273.59 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 18:18
15.000 HUF
41.45 USD
Antik Biedermeier stílusú ovàlis, tükör, festmény tàhkép,portré keret, képkeret, gobelin,réz karc st
47.310 HUF
130.74 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 21:42
45.000 HUF
124.36 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 21:41
24.900 HUF
68.81 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 21:11
55.000 HUF
151.99 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 20. 10:49
9.800 HUF
27.08 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 20. 10:43
20.000 HUF
55.27 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 20. 10:39
49.800 HUF
137.62 USD
Antik szèles Blondel keret ,festmèny tükör kèp keret dekoràció gyüjtemèny.60 x 80 cm! Àlló fekvő mód
45.000 HUF
124.36 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 16. 11:27
59.800 HUF
165.26 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 16. 11:26
34.000 HUF
93.96 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 12:49
14.900 HUF
41.18 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 03. 21:29
98.000 HUF
270.83 USD
Feltöltve: 2024. márc. 30. 20:10
65.000 HUF
179.63 USD
jáfi
vintage csillár
1936 tíz pengő
vörösréz gyertyatartó
aranyozott készlet
restaurálandó
sancai
műanyag pohár
kék terítő
antik fésű
isztambul
szepes
arany fülbevaló opál
német porcelán csésze
retro poharak
bábolna
csibe porcelán
csempe asztal
csészék herendi
szőke jános
nádai
latin szótár
zsolnay aranytollazott
teknővájó
schaller