vodkás pohár
vadonné
matyó ruha
komjáti wanyerka
kayserzinn
adox
fenyvesi
üvegcsepp
lieber éva
litográfia állat
thonet ülőgarnitúra
porcelán mélytányér
vasaló kéményes
zsolnay pompadour kávéskészlet
zsolnay harcosok
hollóházi sas
claus
néptáncos csizma
pat metheny
weimar váza
forgó betlehem
rézkarca
óra ring
2022
ezüst színű