1 tétel
herendi 1941
sárga porcelán
zsolnay szobrok
zsolnay kék tányér
pilsen
film 8mm
régi számla
murano lámpa
koloniál tükör
aranyozott bavaria
alföldi zöld porcelán
telefon játék retro
fekete piros váza
rózsaszínű üveg
fehér tálak
vászon hímzett
szocreál festmény
nagyméretű zsebóra
vászonruha
azerbajdzsán
amphora austria
tüskehúzó
kubista szobor
saphier
zsolnay tégely