Összes kategóriában

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

106 tétel
1. oldal / 3

Antik Francia Aranyozott Ezüst Tükrös Medál Hatalmas ! Antik Francia Aranyozott Ezüst Tükrös Medál Hatalmas !
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
45.000 HUF 148.52 USD
Antik 14 Karátos Arany  Gyűrű  Korallal és Mattírózással Díszítve Antik 14 Karátos Arany  Gyűrű  Korallal és Mattírózással Díszítve
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
112.500 HUF 371.30 USD
Antik Solingeni Apáca Olló ,Hibátlanul Vág Ma Is Antik Solingeni Apáca Olló ,Hibátlanul Vág Ma Is
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
7.500 HUF 24.75 USD
Levelet Formázó Aranyozott Fém Szintetikus Kővekkel Bross Levelet Formázó Aranyozott Fém Szintetikus Kővekkel Bross
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
7.500 HUF 24.75 USD
Régi Játék ,Hajas ,Pislogós ,Alvós Baba ! Gyönyörű Régi Játék ,Hajas ,Pislogós ,Alvós Baba ! Gyönyörű
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
6.500 HUF 21.45 USD
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
6.500 HUF 21.45 USD
Antik Aranyozott Francia Ékszerszelence Antik Aranyozott Francia Ékszerszelence
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

Antik Aranyozott Francia Ékszerszelence

Feltöltve: 2021. aug. 08. 20:36
9.500 HUF 31.35 USD
Antik Aranyozott Zománcozott Miniatűr Ruhagombok Közepükben Ékkövekkel Antik Aranyozott Zománcozott Miniatűr Ruhagombok Közepükben Ékkövekkel
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
5.500 HUF 18.15 USD
Antik Fémjelzett Dísz Kanál Porcelán Betéttel ( Cannes ) Anjou liliomokkal Antik Fémjelzett Dísz Kanál Porcelán Betéttel ( Cannes ) Anjou liliomokkal
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
4.500 HUF 14.85 USD
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
4.500 HUF 14.85 USD
Régi 24K Aranyozott Oroszlán Formájú Bross Ékkővel Régi 24K Aranyozott Oroszlán Formájú Bross Ékkővel
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
4.500 HUF 14.85 USD
Zsáner Jelenetes Porcelán Tálka Sevres Zsáner Jelenetes Porcelán Tálka Sevres
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

Zsáner Jelenetes Porcelán Tálka Sevres

Feltöltve: 2021. júl. 05. 07:40
7.500 HUF 24.75 USD
Hematit  Karkötő Állítólag a Magas vérnyomásra a Legjobb ! Hematit  Karkötő Állítólag a Magas vérnyomásra a Legjobb !
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
4.500 HUF 14.85 USD
Ezüst Ceruza Forma Zománcolt Valódi Ametiszt Medál Ezüst Ceruza Forma Zománcolt Valódi Ametiszt Medál
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
12.500 HUF 41.26 USD
Art Deco Jénai Üveg,Citrom Facsaró Jelzett Art Deco Jénai Üveg,Citrom Facsaró Jelzett
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

Art Deco Jénai Üveg,Citrom Facsaró Jelzett

Feltöltve: 2021. jún. 25. 22:45
3.500 HUF 11.55 USD
Retro Art Deco Króm Nikkelezett 4 Színű Golyóstoll Retro Art Deco Króm Nikkelezett 4 Színű Golyóstoll
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
4.500 HUF 14.85 USD
Art Deco Márki Fazonú Ezüst Gyűrű Malachit ékkővel Art Deco Márki Fazonú Ezüst Gyűrű Malachit ékkővel
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
8.500 HUF 28.05 USD
Antik Rózsafüzér Krisztussal,Hátulján Del Cobre Ns De La Caridad Olvashatható Antik Rózsafüzér Krisztussal,Hátulján Del Cobre Ns De La Caridad Olvashatható
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
3.500 HUF 11.55 USD
Antik Ezüst Zománcolt Gallér Legomboló Antik Ezüst Zománcolt Gallér Legomboló
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

Antik Ezüst Zománcolt Gallér Legomboló

Feltöltve: 2021. jún. 17. 13:34
8.500 HUF 28.05 USD
Antik Dombor Mintás ,Öntött Talpas Üveg ,Kínáló Ritkaság ! Antik Dombor Mintás ,Öntött Talpas Üveg ,Kínáló Ritkaság !
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
5.500 HUF 18.15 USD
Antik Fél Literes Öntött Likörös Üveg , Oldalán Jelölt Ritkaság ! Antik Fél Literes Öntött Likörös Üveg , Oldalán Jelölt Ritkaság !
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
3.500 HUF 11.55 USD
1 2 3

44
44 80 98