qianlong
fémtalpas
első napi boríték
női cipő 42
toll tartó
sárai erzsébet fórizsné
salvador dali litográfia
szent györgyi albert
kertész józsef
kapu kilincs
ördögh lászló
fűszeres doboz
sallay
kutya medál
próféta
varga rézkarc
réz talpas tál
alföldi madaras
fém falióra
íves
amphora austria
női válltáska
orwell
gyűrű 56
zimbabwe dollár