1 tétel
Kuriózum fellelt állapotban kb 1890-1900 ból Mezőtúri kerámia koronás vagy királykorsó jelzett darab
3.500.000 HUF
9,713.27 USD
ezüst cigaretta
szolnok
5 schilling
ikora
ezüst szenteltvíztartó
incze jános
freytag
autó kvartett
tűtartó
herendi fonott kosár
férfi kabát
hindu
apponyi teás
dekoráció
hódmezővásárhelyi
intarziás vitrin
vágfalvi
zsolnay tányér tollazott
konnektor
zsolnay pálinkás
kerekes józsef
schaubach kunst
nádler róbert
szily
rosenthal csésze