varázslatos utazás
24 karátos aranyozott bankjegy
teddy mackók
fehér herendi lapostányér
szatmári ottilia
horgolt tok
alföldi porcelán bella csésze
alt wien tej kiöntő
daru állólámpa
barokk mintás terítő
herendi felirat
bakelit tojás
holland ra
birodalmi sassal
sárközi festett
alföldi tányér aranyszegéllyel
nyaral
böröcz márta kerámiák
500 korona replika
karl ens bonbonier
színes linómetszet 1910
antik fehér aranygyűrű
karra
cukor gyűrű
restaurált darab