4 tétel
alois kern
szobor bronz elefánt
libás festmény
1 frank 1948
kirgizisztán unc
király károly kerámia
hertay mária rézkarc
ezüst karkötő tömör
corall ékszer
radnaijozsef
reiszman
szecessziós vitrines szekrény
perla gyöngy
zafír női gyűrű
gőzmozdonyok
épületek i
korcsek jános
puja rezső
kőbányai ritka
komód restaurált
rolex pepsi
boda dezső
kass jános hamlet
dali dante
durdilly