korall bross
corvin
férfi papucs
győrffy sándor
szár
20 francs
trébelt
zsolnay boci
art deco ékszerek
réz sütő
aranyozott készlet
retro kakas
empire falikar
kék porcelán tányér
jereván
gayor tibor
emberábrázolás bronz
arany bankjegy
beagle
kockázó
csepel művek
horgolt kosár
faragott kereszt
masé
röltex