2 tétel
aluminium kulacs
tűzi aranyozott
bőr kézitáska
bauhaus falikar
üdítőital
ezüst süteményes villa
réz daráló
1938 5
galilei
pannonhalmi
réz asztali tükör
század
gutaházi
fehér antik porcelán
csont ékszer
herendi virágmintás váza
gajdos
lovag kereszt
órs
tarzan
fogolytábor
sword
beregi keresztszemes
bors daráló
cserepes