4 tétel
izzók
neobarokk falitükör
vizililiom
szlovénia
csillagjegyes
vászon hímzett
kerti szökőkút
baba állvány
talpas tál kínáló
alföldi tálaló
rácmolnár
thonet karfás
bélyegfüzet
kerámia nyaklánc
zord
zsugor mázas
lakkozott fa
royal albert lady hamilton
zsolnay tacsi
alföldi gulyásos
kék köves medál
ón söröskorsó
gyöngy táska
minatűr
aranyozott bavaria