2 tétel
horgol
délvidéki
megszállás bélyeg
menyasszonyi hajdísz
antik akvarell
1 forint 1988
ásványdarab
vászon hímzett
orwell
hummel angyalka
pál ferenc kerámia
14k arany medál
hollóházi karácsony
eozin gerezdes váza
kézzel horgolt
kályha tálca
malomipar
bermuda
csoportkép
a magyar nép művészete
zsolnay kis kaspó
sallay
karácsonyfadísz mikulás
zenélő karácsonyfadísz
copeland tányér