6 tétel
art deco nagy tálaló
fémkeretes kínáló
jozef hanula
könyvujság
porcelán figurák egyben
erdélyi utakon
herendi orosz agár
drasche könyv
geróts sándor
hímzett lenvászon
shell zománctábla
dedikált könyvek
lukácsy festmény
sérült asztal
ördögös
bögre görög
szánthómária
ezüst 200 ft 1994
vár gyula
kártyanaptár 1970
posztósapka
25 000 korona 1923
kincsvadászok
piros gyertyatartó
antik tűzoltó készülék