1 tétel
drasche váza
arany doxa karóra
barcsay rézkarc
sakkfigurák
wmf üveg
korona arany
kosztolányi dezső
kerti szék
népművészeti
melltű
fényképezőgép állvány
ón pohár
teknő
aranyozott váza
adderley
paradicsommadaras
stühmer
karácsonyfa égősor
varrótű
cseh lászló
vitrines szekrény
kocsis előd
hollóházi szett
button
leopárd