kvarc�ra
dik
alkalmi koktél ruha
tenyésztett ezüst gyöngy ékszer szett
tarkedlis�t
bécsi cilinder
lemezárugyári lendkerekes
10 peng 1926
kristály üveg dugóval
mogyorós porcelán
kép réz keretben
gonosz fekete hercegnő
légpuska 5 5mm
bronzkeret
bord
révész rézkarc
borostyán színű üveg tányérok
türkiz gyűrű 59
szecessziós mahagóni
300 láda
herendi zve mintás
nuridsány zoltán csendélet
kukorica morzsol�
pesti holland rózsa
dn