1 tétel
durit
aranyozott ezüst medál
aquincum csésze
reneszánsz szekrény
ibolyás csupor
fox
des
tűzzománc bross
eton herend
100 forint 1981
papír tojás
spárga
márvány mellszobor
szecessziós posztamens
zsolnay eozin elefánt
20 dínár
fém óraszíj
kutya nipp
pesti műsor
ezüst gyertyatartó pár
kidston
75
jelzett kerámia
igazgyöngy gyűrű
antik népi