páros szilke
zsolnay tehénke
hollóházi ibolya
cd állvány
zsolnay eozin sérült
gyűrű ezüst 52
dunaharaszti
porcelán vasaló
gyapjúmellény
daru madár
drasche varázsló
varsányi
sérült kerámia
fauna
hajós imre
100 kasmír
megszállás bélyeg
ötágú réz gyertyatartó
alföldi porcelán autó
felhúzható játék
aranyozott bavaria
kiskunmajsa
2 pengő 1933
kiev fényképezőgép
vendéglős