1 tétel
Lejárat: 7 nap 16 óra0 licit
190.000 HUF
190.000 HUF
170.000 HUF
469.65 USD
karácsonyfadísz toboz
kerámia teáskanna
lüszter alkatrész
madár pár
porcelán mécsestartó
kovács istván zsolnay
zsolnay piroska
chirico
csiszolt kristály váza
szénbánya
fülbevaló ékszer
8karátos
hollóházi vitrin
herendi rokokó
borsos miklós rézkarc
bronz mozsár
blaskó jános
kieninger
dali litográfia
dire straits
tonala
játék ágy
négyzet
hollóházi kottát
halász judit