gellért imre
sinkó jános
kártyanaptár 1960
kovakoves
alföldi porcelán varia napocskás
lomonosov csésze
zsolnay dús
drasche babszem
női blúz hímzett
miroslav klinger
sál stóla
épületek i
kuczora
oroszország unc
ezüst karkötő tömör
rl
antik kandaló
rézkarc halász
illés lászló váza
zongora láb kerek
lánchíd iii
bauhaus termosz
pearsall
antik örlő
sérült asztal