5 tétel
öntöttvas csillár
koloniál tükör
aranyozott falikar
vizililiom
inas csengő
harapós kutya
ballagás
rábalux
pengő fillér
szmena
borostyán medálok
10000 b pengő
százados
bella kerámia
alföldi tálka
indamintás tányér
cicás kép
gránit tigris
hollóházi kacsapár
thonet kisasztal
szódásüveg debrecen
tejüveg váza
antik falilámpa
mid century bútor
varga zoltán