4 tétel
bánszki tamás
párizs lángja
festett fadoboz
pavel hlava
érmekapszula
díszes pohár
kahla kistányér
üveg tolltartó
2 1 2 gulden
zsolnay népi váza
hecsedli mintás tányér
női ezüst köves gyűrű
forgalmi sor 2011
lenvászon ing
alföldi vadász
seres józsef
műtermi fényképezőgép
macska bögre
alföldi menzás
eozin fácán
yvaral
szolga csengő
intarziás fa doboz
diáklányok
kristály kosárka