réz bagoly
ágaskodó ló
art deco tálaló
százmillió
paraszt bútor
zsolnay iris
játék varrógép
paroli
krokodilbőr táska
keleti bronz
zsolnay lapostányér
opál köves arany gyűrű
intarziás asztal
fali csempe
jancsek antal
pörköltes
korsók
tejkiöntő
vászon szőttes
4711
antik kulcs
madarassy
világító
gebauer
zománcozott lámpa