kahla gyerek tányér
2 márka 1938
zsebóra lánccal
lenvászon ing
ottó katalógus
királyné
gránát hesszonit
kő tojás
türkiz üveg váza
késbicska
20 forint bankjegy
antik képeslapok
foxterrier
antik bécsi ezüst
pesti ezüst
halak medál
kőszénbánya
lwow
élesdy rézkarc
vadásztársaság
aquincumi békakirály
könyv művészeti
csakra gyűrű
sószobor
szulejmán