2 tétel
arany akvamarin
bratislava
fali üveges vitrin
opál köves fülbevaló
óra orosz
porcelán kés
artdeco asztal
magyar agár
herendi porcelán tojás
üveg bagoly
teás pohár
glóbusz
lenin eozin
bajonett papucs
finnország
xviii századi
habsburg ottó
karl anton
bonbon doboz
japán akvarell
veréb
anime
gobelin párnahuzat
tornacipő
bogyó és babóca