2 tétel
infralampa
vas tál
kék arany
ezüst pipa
nagy imre gyula
szőcs lászló
mokett ágytakaró
szaft
ásványdarab
tv újság
porcelán vasaló
2 gulden
mágneses nyaklánc
zsolnay majolika
török jános figurák
sérült kerámia
cd állvány
arab kerámia
zsugor mázas
pál ferenc kerámia
kalicza
salvador dali litográfia
sárga porcelán
hollóházi balaton
vályi