Összes kategóriában

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Nagy Karácsonyi Régiség Akció - Körút Antikvárium
Miért vásároljon a Galéria Savarián?
Nagy Karácsonyi Régiség Akció

389 tétel
1. oldal / 9

Német puttó kecskebakkal ( 23 cm magas ) Német puttó kecskebakkal ( 23 cm magas )
Fix áras termék
11.000 HUF 37.11 USD
Czinóber - Illanó nyugalom ( 30,7 x 43, olaj ) -10% Czinóber - Illanó nyugalom ( 30,7 x 43, olaj )
Fix áras termék
55.000,- 49.500 HUF 166.98 USD
Az Impresszionizmus kedvelőinek - Csendélet ( 43 x 52, olaj ) -30% Az Impresszionizmus kedvelőinek - Csendélet ( 43 x 52, olaj )
Fix áras termék
30.000,- 21.000 HUF 70.84 USD
 Vitorlás a tengeren - jelzett, gyönyörű festmény eredeti keretében -15%  Vitorlás a tengeren - jelzett, gyönyörű festmény eredeti keretében
Fix áras termék
20.000,- 17.000 HUF 57.35 USD
Hummel Goebel kislány libákkal -5% Hummel Goebel kislány libákkal
Fix áras termék

Hummel Goebel kislány libákkal

Feltöltve: 2019. 12. 09. 05:57
9.000,- 8.550 HUF 28.84 USD
Nagyobb méretü, orosz néptáncos figura -20% Nagyobb méretü, orosz néptáncos figura
Alkuképes termék

Nagyobb méretü, orosz néptáncos figura

Feltöltve: 2019. 12. 09. 05:56
4.500,- 3.600 HUF 12.14 USD
Huble - kvalitásos, asztali csendélete, hatalmas méretben ( 76 x 96 cm ) -10% Huble - kvalitásos, asztali csendélete, hatalmas méretben ( 76 x 96 cm )
Fix áras termék
40.000,- 36.000 HUF 121.44 USD
Nagyméretű,jelzett, csodálatos,  csendélet ( ( olaj, keretezett méret 61 x 71 cm ) -15% Nagyméretű,jelzett, csodálatos,  csendélet ( ( olaj, keretezett méret 61 x 71 cm )
Fix áras termék
47.000,- 39.950 HUF 134.76 USD
Czinóber - Izzó koronák ( 30 x 40, olaj ) -20% Czinóber - Izzó koronák ( 30 x 40, olaj )
Fix áras termék

Czinóber - Izzó koronák ( 30 x 40, olaj )

Feltöltve: 2019. 12. 08. 18:10
38.000,- 30.400 HUF 102.55 USD
Royal Dux pacsirta -10% Royal Dux pacsirta
Fix áras termék

Royal Dux pacsirta

Feltöltve: 2019. 12. 08. 18:03
4.000,- 3.600 HUF 12.14 USD
Wallendorf balerína, hibátlan, csodálatos, 26 cm -10% Wallendorf balerína, hibátlan, csodálatos, 26 cm
Fix áras termék
25.000,- 22.500 HUF 75.90 USD
Herendi, nagyméretű, tölcséres virág -10% Herendi, nagyméretű, tölcséres virág
Fix áras termék

Herendi, nagyméretű, tölcséres virág

Feltöltve: 2019. 12. 08. 18:00
5.500,- 4.950 HUF 16.70 USD
Herendi nyúl -5% Herendi nyúl
Fix áras termék

Herendi nyúl

Feltöltve: 2019. 12. 08. 17:58
7.500,- 7.125 HUF 24.03 USD
Zsolnay Táncoló menyecske, az 50-es évekből -5% Zsolnay Táncoló menyecske, az 50-es évekből
Fix áras termék
13.000,- 12.350 HUF 41.66 USD
Hollóházi libatömő lány - 21 cm, gyönyörű -5% Hollóházi libatömő lány - 21 cm, gyönyörű
Fix áras termék
8.000,- 7.600 HUF 25.64 USD
Jelzett, fácános csendélet, mesés keretben ( 30 x 40, olaj ) -10% Jelzett, fácános csendélet, mesés keretben ( 30 x 40, olaj )
Fix áras termék
30.000,- 27.000 HUF 91.08 USD
Czinóber - Pajkos fénysugár ( 30 x 40, olaj, mesés keretben ) -15% Czinóber - Pajkos fénysugár ( 30 x 40, olaj, mesés keretben )
Fix áras termék
60.000,- 51.000 HUF 172.04 USD
Czinóber - Megkésett vándorok ( 30 x 40, olaj, mesés keretben ) -15% Czinóber - Megkésett vándorok ( 30 x 40, olaj, mesés keretben )
Fix áras termék
Herendi nagyméretű, meseszép kakas -5% Herendi nagyméretű, meseszép kakas
Fix áras termék

Herendi nagyméretű, meseszép kakas

Feltöltve: 2019. 12. 08. 07:26
35.000,- 33.250 HUF 112.16 USD
Extrém ritka, Zsolnay porcelán antik Art deco figura -- Róka -5% Extrém ritka, Zsolnay porcelán antik Art deco figura -- Róka
Fix áras termék
Szignált gyönyörű akvarell, gyönyörű keretben ( teljes méret 45 x 39 cm ) -20% Szignált gyönyörű akvarell, gyönyörű keretben ( teljes méret 45 x 39 cm )
Fix áras termék
25.000,- 20.000 HUF 67.47 USD
Meseszép, jelzett, nagyméretű, porcelán lótuszvirágok -10% Meseszép, jelzett, nagyméretű, porcelán lótuszvirágok
Fix áras termék
6.500,- 5.850 HUF 19.73 USD
Czinóber - Karácsonyt várva ( keret nélkül ) -20% Czinóber - Karácsonyt várva ( keret nélkül )
Fix áras termék
10.000,- 8.000 HUF 26.99 USD
Unterweissbach porcelán madár -10% Unterweissbach porcelán madár
Fix áras termék

Unterweissbach porcelán madár

Feltöltve: 2019. 12. 07. 06:07
5.500,- 4.950 HUF 16.70 USD
Nagyméretű, barokk, romantikus életkép -15% Nagyméretű, barokk, romantikus életkép
Fix áras termék

Nagyméretű, barokk, romantikus életkép

Feltöltve: 2019. 12. 07. 06:05
3.000,- 2.550 HUF 8.60 USD
Czinóber - Metropolisz -10% Czinóber - Metropolisz
Fix áras termék

Czinóber - Metropolisz

Feltöltve: 2019. 12. 07. 06:04
7.000,- 6.300 HUF 21.25 USD
Ibolyák - Jelzett olajfestmény, 30 x 40 cm + keret -15% Ibolyák - Jelzett olajfestmény, 30 x 40 cm + keret
Fix áras termék
18.000,- 15.300 HUF 51.61 USD
A régi ház körül ( 30 x 40,  jelzett - 1954, régi akvarell, gyönyörű keretben ) -10% A régi ház körül ( 30 x 40,  jelzett - 1954, régi akvarell, gyönyörű keretben )
Alkuképes termék
28.000,- 25.200 HUF 85.01 USD
Csodálatos jelzett tájkép, eredeti keretében ( teljes méret 60 x 80, olaj ) -30% Csodálatos jelzett tájkép, eredeti keretében ( teljes méret 60 x 80, olaj )
Fix áras termék
60.000,- 42.000 HUF 141.68 USD
Az Impresszionizmus kedvelőinek -  Erdei romantika ( 50 x 62, olaj ) -20% Az Impresszionizmus kedvelőinek -  Erdei romantika ( 50 x 62, olaj )
Fix áras termék
30.000,- 24.000 HUF 80.96 USD
Vadászok a téli erdőben, nagyméretű  ( 76.5 x 58 ), jelzett, olajfestmény -10% Vadászok a téli erdőben, nagyméretű  ( 76.5 x 58 ), jelzett, olajfestmény
Fix áras termék
20.000,- 18.000 HUF 60.72 USD
2 db Pócz Dániel remekmű ( 21 x 29.5 + keret ) -15% 2 db Pócz Dániel remekmű ( 21 x 29.5 + keret )
Fix áras termék
30.000,- 25.500 HUF 86.02 USD
Hangulatos téli vízpart, jelzett olajfestmény -5% Hangulatos téli vízpart, jelzett olajfestmény
Fix áras termék
17.000,- 16.150 HUF 54.48 USD
Szabady - Gyönyörűen keretezett asztali csendélet -15% Szabady - Gyönyörűen keretezett asztali csendélet
Fix áras termék
17.000,- 14.450 HUF 48.74 USD
2 db. olasz luxusporcelán  ( méretes, 30 és 31 cm magasak ) nehéz porcelánok, akár Karácsonyra is -30% 2 db. olasz luxusporcelán  ( méretes, 30 és 31 cm magasak ) nehéz porcelánok, akár Karácsonyra is
Alkuképes termék
55.000,- 38.500 HUF 129.87 USD
Akár Karácsonyra is - Czinóber - Párbeszéd ( 30 x 40, olaj ) -10% Akár Karácsonyra is - Czinóber - Párbeszéd ( 30 x 40, olaj )
Fix áras termék
30.000,- 27.000 HUF 91.08 USD
Akár Karácsonyra is, Czinóber - Szikrázó Október ( 30 x 40 ) -25% Akár Karácsonyra is, Czinóber - Szikrázó Október ( 30 x 40 )
Alkuképes termék
50.000,- 37.500 HUF 126.50 USD
Kiss Terézia ritka rézkarc Kiss Terézia ritka rézkarc
Fix áras termék

Kiss Terézia ritka rézkarc

Feltöltve: 2019. 12. 02. 11:06
10.000 HUF 33.73 USD
Drasche rózsás bonbonier Drasche rózsás bonbonier
Fix áras termék

Drasche rózsás bonbonier

Feltöltve: 2019. 12. 01. 15:38
3.000 HUF 10.12 USD
Czinóber - Toscana Czinóber - Toscana
Fix áras termék

Czinóber - Toscana

Feltöltve: 2019. 12. 01. 15:36
20.000 HUF 67.47 USD
Antik Zsolnay eozin bölény Antik Zsolnay eozin bölény
Fix áras termék

Antik Zsolnay eozin bölény

Feltöltve: 2019. 12. 01. 13:49
30.000 HUF 101.20 USD
Bűbájos virágárus lányka, régi jelzett porcelán Bűbájos virágárus lányka, régi jelzett porcelán
Fix áras termék
5.000 HUF 16.87 USD
1 2 3 4 5 ... 9

44
44 80 98