1 tétel
török ékszer
karcagi üveg váza
16 század
kalapóra
art deco mennyezeti lámpa
csikkelnyomó
ezüst vietnami
50 forint 1956
szószos tál
kézdy kovács lászló
istók
sashegyi
azurit
fischer csésze
szerencse
fajansz váza
orosz gyűrű
cafe
zsoké
somorja
patagonia
istennő
aranyozott fülbevaló
labor mérleg
tóth valéria