vespasianus
művészfesték
faun és nimfa
aranyozott étkészlet
zeller ferenc
menyasszonyi hajdísz
madártoll
nepáli szőnyeg
gyöngy szett
kerámia retro figura
pálos
antik faliszekrény
gázégő
szószos kiöntő
rózsa lánc
államvasutak
bogáncs
antik hintaló
kicsi medál
kossuth zsuzsanna
beck fülöp
fotó keretben
murano lámpa
szendrő istván
1 fillér 1926