1 tétel
varró lány
brauswetter falióra
egyházi palást
antik perzsa ezüst
zsolnay aranyszegélyű
petit bouquet de rose
1971 augusztus
hertay mária rézkarc
muránói különleges
thonet szék jelzett
art deco arany ékszer
igazságra
tűz kutya
herendi nyon
dezső miklós
lancel
antik kandaló
kakasos festmény
brüsszeli 60 x 80 cm
50000 líra
gősi
csicsery
viktoriánus porcelán
shell zománctábla
lomonosov csésze