2 tétel
Áron alul
Áron alul
zsolnay terrier
kalocsai hímzett terítő
tatai tál
ezüst desszert villa
ens balerina
karikás peti
iii károly
diák
faragott mária
réz intarziás
irodaszer
réz pecsét
női ruházat
cérnatartó
lengyel ezüst
zsolnay eozin judit nádor
szőnyi rézkarc
nyári kalap
retro kerámia falidísz
jókai centenáriumi
fém talpas pohár
zsolnay család
cseh likőrös
biafra
olajfestmény nagyméretű