5 tétel
Feltöltve: 2024. ápr. 18. 11:12
11.000 HUF
30.44 USD
Feltöltve: 2024. febr. 19. 14:07
66.000 HUF
182.63 USD
Feltöltve: 2023. aug. 27. 23:03
15.000 HUF
41.51 USD
Antik türkmén szőnyeg ersari tekke kézzel csomózott elefánttalp mintás szőnyeg 285 x 205 cm SÉRÜLT !
10.000 HUF
27.67 USD
Feltöltve: 2023. júl. 05. 14:24
2.000 HUF
5.53 USD
spanyolország
100000 pengő 1945
magasfényű
tölgyessy artúr
réz angyal
akvamarin karkötő
zsolnay kék váza
telcs
pap
17 századi
zsolnay kávé kiöntő
faldísz
mohácsi kerámia
férfi pénztárca
925
reklám világító
göcseji
paraszt festmény
porcelán papagáj
antik söröskorsó
ga
zsolnay bögre szoknyás
turmalin gyűrű
kerti kő
k spányi