4 tétel
hollóházi mikulásvirág
tükörveret
nyuszika
régi antik gyűrű
szolgálatáért
gramofon motor
zimbalist
aranyozott gránát
mail art
nagy kézi szőnyeg
cicás képeslapok
tamtam óra
drabant
stitch
külföldi bankjegyek
lackó
villeroy ritkaság
fürdőszoba mosdó
régi vászon festmény
gombos gyűrű
kézi csomózású selyem szőnyeg
fischer ignác kaspó
fekete opál gyűrű
moszkvai olimpiai
asztali lámpa mid century