1 tétel
iv károly
tiffany függeszték
mikulás virágos
gyertyányi németh gyula
kuna
aranyozott zsolnay
matzon
operaház
50000 korona
szecessziós kancsó
teknősbéka
celluloid baba
pamacs
régi kártya
fekete tükör
zsolnay sütis
kiss istván
bárány csaba
bozsójános
eozin sólyom
üdítősüvegek
tarokk kártya
szürrealista
régi vászon
hímzett asztalterítő