olasz váza
iskolai szék
aranyműves
aranyozott óra
tdk
bankár lámpa
doxa női karóra
19 század
1000 korona 1923
kalaptartó
ezüst porcukorszóró
ára
német imakönyv
lej
eredeti festmény
antik női karóra
tavaszy
léda
épületkerámia
nolde
játék porcelán
alföldi rózsa
herendi japán
alföldi porcelán cseresznyés
réz öngyújtó