aranyozott bavaria
varga rézkarc
vadász tányér
pm kerámia
antik házi áldás
fém naptár
mayer berta
markos lajos
erdei viktor
zsolnay kövön ülő
károly herceg
hummel angyal
fém falióra
böszörmény
borostyán medálok
karosszékben
zsolnay kemény
angol kártya
kis tálca
barasits
bélyeg berakó
radnay miklós
régi szánkó
kártyamintás
strandlabda