hímzett vászon terítő
angyalka horgolt
miklósi mautschenbacher
brandenburgi
1962 augusztus
szatócs bolti
herendi viktória mintás teáscsésze
kuczora
sárga barna csíkos alföldi
gyémánt gyűrű 54
egyedi festés
nyunyóka
karácsonyfadísz palack
1982 december
hollóházi madár mintás
ezüst karkötő tömör
kőbányai kancsó
1955 november
bavaria feinsilber dekor
váczi kerámia
antik hattyú ágy
kristályüveg csengő
üdítős üvegek
halászok rézkarc
nyomásmérőóra