karácsonyfa gömb dísz
tóth ernő szobor
spárgás
retro kerámia falikép
az állatok világa
clarks
2 fillér 1979
mágneses nyaklánc
hüttl tivadar porcelán
hillebrand
betlehemi figura
bronz réz csillár
hollóházi kacsapár
tus akvarell
testamentum
szobafestő
az elveszett paradicsom
fél pár
kerékpár ülés
achát gyöngysor
vászon ing
kurus
hollóházi lovas huszár
szegedi zoltán
szobor kovács margit