könyvkötő
herendi körmös váza
cipők
fine china
csókfalvi
zöld váza
hajómodell
basset
lófej
budapest rézkarc
18 századi
régi órák
eozin annuska
fém kanna
huller ágoston
nagyméretű szobor
jég vödör
méhész tamás
antik doboz
mágnes
antik korall
ezüst evőeszköz készlet
szentgály ferenc
ezüst kosár
modern szőnyeg