fafigura
angol királynő
kovács margit lány
xvi
matematika
tourist
thun étkészlet
láda faragott
régi vászon
kőris
ezüstözött merőkanál
szilvássy pál
würzl
zsolnay antik falitányér
goebel macska
50 fillér 1938
barna ilona
domború
birodalmi márka
breitling karóra
50 forint 1989
intarziás tálaló
storno
végelbocsátó
uno a erre