6 tétel
tibeti ékszer
borbélytál
tárcsa
gyarmati kerámia
kitűző medál
kis doboz
kíváncsi fáncsi
nyári kalap
mór fej
szálasi 1000 pengő
rézkarc portré
káposzta gyalu
dunsztosüveg
poppea
teljesítmény jelvény
réz intarziás
samu katalin
vácrátót
textil baba
szűz anya
jj
magyar festmény
bronz fácán
lucznik
szalmazsák