4 tétel
balázs g árpád
régi kisautó
vaskazetta
jeep
talpas asztalközép
csillár angyalkás
aranyozott kép
barokk tálca
fejes gyula
zola
art deco kutya
tollasbál
színes rtv
szepessy
magyar tallérok
kristály medál
bullas józsef
antik viktória
buborékos pohár
kamilla
markolat
neobarokk falióra
restaurálandó
tommy
saturn